אודות

חברת ספידפרינט בע"מ הוקמה בשנת 2006 ע"י דני קשרי ומספקת פתרונות דפוס מתקדמים. החברה מתמחה בייעוץ שיווקי, פרסום, קידום מכירות, עיצוב גרפי ובהפקות דפוס עם הציוד והטכנולוגיה המתקדמים ביותר בתחום הדפוס באזור הדרום. בספידפרינט תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת סטודיו לעיצוב גרפי ובית דפוס.

בספידפרינט הצוות מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, במטרה להביא למימוש חזונו של הלקוח תוך הקפדה על רמת שירות, אדיבות, איכות, יעילות וסיוע במתן פתרונות יצירתיים וייחודיים. החברה מתחייבת ליחס אישי לכל לקוח, היחס האישי לא מתבטא רק בהיכרות מעמיקה של הלקוחות, אלא גם בשירות.

לחברה מכונות דפוס מהמתקדמות בתחום, המאפשרות מענה מיטבי: מכונת דפוס דיגיטלית של זירוקס, פלוטר להדפסה רחבה של חברת HP, מכונת למינציה, מכונת קיפול ופרופורציה, מערכת כריכה קשה ליצור כל סוגי ספרים, הדפסה על חולצות, כובעים ומוצרי פרסום ועוד….

בין לקוחותינו : שרותי בריאות כללית, מפעלי תובלה, קרן רש"י, אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מועצה אזורית בני שמעון, טבע, ברום, קמהדע, הסוכנות היהודית על כל שלוחותיה, החברה להגנת הטבע, שבע עיניים, משוב גרופ בע"מ, תבליני מימון, בית חולים סורוקה, טבע בר ועוד….